Umelé vianočné stromčeky

214 položiek

So zatajeným dychom netrpezlivo očakávame blížiace sa Vianoce. Náladu nám trochu kazí len myšlienka na predieranie sa cez davy ľudí, ktorí, podobe ako my, všetko zariaďujú na poslednú chvíľu.

Odškrtnite si preto zavčasu tú najdôležitejšiu položku zo svojho zoznamu. Vianočný stromček.

Umelý vianočný stromček s perfektne realistickou imitáciou ihličia vám ušetrí starosti hneď niekoľkokrát. Jednak nebude musieť každý rok zháňať nový stromček a na druhej strane tým ušetríte nemalé peniaze. Naše kvalitné umelé vianočné stromčeky Vám poslúžia niekoľko rokov.

Navyše nebudete mať starosti s opadaným ihličím. Vianočný stromček jednoducho rozložíte, založíte do stojanu a môžete hneď zdobiť.

Po skončení sviatkov vianočný stromček pohodlne rozložíte a uskladníte na ďalší rok. Užite si nielen tohtoročné, ale i tie ďalšie a ďalšie Vianoce pri kvalitnom vianočnom stromčeku, ktorý neopadáva. Rok čo rok odpadnú iba vaše starosti s upratovaním. V našej ponuke nájdete množstvo vianočných stromčekov. V ponuka máme vianočné stromčeky s klasickým (PVC ihličím) alebo 3D (PE) ihličím. Všetky vianočné stromčeky sú vyrobené z certifikovanej fólie odolnej voči horľavosti. 

 

Zadajte požadovaný rozmer- výška, farba, druh (napr. 180cm, borovica,...)

Zobraziť:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info