Najširšia ponuka vianočných stromčekov, vianočných girlánd a vianočných vencov. Výroba umelých stromov, paliem a machových obrazov.

 • Predchádzajúca
 • Ďalší

Vyberte si ten najkrajší vianočný stromček u nás

Umelé vianočné stromčeky

So zatajeným dychom netrpezlivo očakávame blížiace sa Vianoce. Náladu nám trochu kazí len myšlienka na predieranie sa cez davy ľudí, ktorí, podobe ako my, všetko zariaďujú na poslednú chvíľu.

Odškrtnite si preto zavčasu tú najdôležitejšiu položku zo svojho zoznamu. Vianočný stromček.

Umelý vianočný stromček s perfektne realistickou imitáciou ihličia vám ušetrí starosti hneď niekoľkokrát. Naše kvalitné umelé vianočné stromčeky Vám poslúžia niekoľko rokov.

 V našej ponuke nájdete množstvo vianočných stromčekov. V ponuke máme vianočné stromčeky s klasickým alebo 3D ihličím. Všetky vianočné stromčeky sú vyrobené z certifikovanej fólie odolnej voči horľavosti. Nižšie nájdete zoradené stromčeky do kategórii podľa výšky a druhu ihličia. Vyberte si ten, ktorý vám bude najviac vyhovovať.  

 

221 položiek

 • Vianočný stromček Exclusive 210cm

  Vianočný stromček exclusive vyrobený z klasického PVC ihličia. Stromček je vybavený systémom rýchleho skladania stromčeka. Dodávaný spolu s pevným kovovým stojanom. Výška vianočného stromčeka vrátane stojana je 210cm. Vianočný stromček je dodávaný bez ozdôb.

  209 €

 • Vianočný stromček Exclusive 240cm

  Vianočný stromček exclusive vyrobený z klasického PVC ihličia. Stromček je vybavený systémom rýchleho skladania stromčeka. Dodávaný spolu s plastovým stojanom. Výška vianočného stromčeka vrátane stojana je 210cm. Vianočný stromček je dodávaný bez ozdôb. V prípade záujmu je možné dodať aj ozdobený vianočný stromček.

  245 €

 • Umelý vianočný stromček na stenu veľký- 160 cm

  Umelý vianočný stromček na stenu vo výške 160cm. Vyrobený zo 100% umelého 3D ihličia. Vhodný ako vianočná dekorácia na steny. Stromček je dodávaný neozdobený.

  129 €

 • Umelý vianočný stromček na stenu so šiškami veľký- 160 cm

  Umelý vianočný stromček na stenu vo výške 160cm. Vyrobený zo 100% umelého 3D ihličia . Vhodný ako vianočná dekorácia na steny. Ozdobené prírodnými šiškami. Stačí zavesiť na stenu.

  149 €

 • Vianočný strom kužel exclusive 150 cm

  Umelý vianočný stromček kužel. Výška umelého vianočného stromčeku je 150 cm. Dodávaný spolu s plastovým stojanom. Stromček je vyrobený z kvalitného ihličia. Stromček je zložený z dvoch častí.

  95 €

 • Vianočný strom kužel exclusive 180 cm

  Umelý vianočný stromček kužel. Výška umelého vianočného stromčeku je 180 cm. Dodávaný spolu s plastovým stojanom. Stromček je vyrobený z kvalitného ihličia. Stromček je zložený z dvoch častí.

  115 €

 • Vianočný strom kužel exclusive 210 cm

  Umelý vianočný stromček kužel. Výška umelého vianočného stromčeku je 210 cm. Dodávaný spolu s plastovým stojanom. Stromček je zložený z dvoch častí.

  149 €

 • Vianočný strom kužel exclusive 240 cm

  Umelý vianočný stromček kužel. Výška umelého vianočného stromčeku je 240 cm. Dodávaný spolu s plastovým stojanom. Stromček je vyrobený z kvalitného ihličia. Stromček je zložený z dvoch častí.

  189 €

 • Vianočný stromček- Smrek zasnežený 150cm

  Moderný, umelým snehom pokrytý vianočný stromček. Vianočný stromček je osadený na originálnom drevenom kmeni. Vianočný stromček je zabalený v jutovom vreci, ktorý dodáva originálny vzhľad. Výška stromčeka je 150 cm.

  62 €

 • Vianočný stromček- Smrek zasnežený 170cm

  Moderný, umelým snehom pokrytý vianočný stromček. Vianočný stromček je osadený na originálnom drevenom kmeni. Vianočný stromček je zabalený v jutovom vreci, ktorý dodáva originálny vzhľad. Výška stromčeka je 170 cm.

  89 €

 • Borovica so snehom na pni 165cm

  Umelý vianočný stromček Borovica s bielym snehom a šiškami na drevenom pni. Vianočný stromček je dodávaný spolu s dreveným pňou obaleným látkou. Spodný priemer vianočného stromčeka je 67cm.

  79 €

 • Borovica so snehom na pni 200cm

  Umelý vianočný stromček Borovica s bielym snehom a šiškami na drevenom pni. Vianočný stromček je dodávaný spolu s dreveným pňou obaleným látkou. Spodný priemer vianočného stromčeka je 75cm.

  125 €

 • Vianočný stromček- Smrek prírodný na dreve 70 cm

  Moderný vianočný stromček na originálnom drevenom kmeni. Stojan vianočného stromčeka je zabalený v jutovom vreci, ktorý dodáva stromčeku originálny vzhľad. Výška stromčeka je 70 cm.

  39 €

 • Vianočný stromček- Smrek prírodný na dreve 120 cm

  Moderný vianočný stromček na drevenom kmeni. Stojan vianočného stromčeka je zabalený v jutovom vreci, ktorý dodáva stromčeku originálny vzhľad. Výška stromčeka je 120 cm.

  55 €

 • Vianočný stromček- Smrek prírodný na dreve 150 cm

  Moderný vianočný stromček na drevenom kmeni. Stojan vianočného stromčeka je zabalený v jutovom vreci, ktorý dodáva stromčeku originálny vzhľad. Výška stromčeka je 150 cm.

  65 €

 • Vianočný stromček- Smrek prírodný na dreve 170 cm 80 € 6%

  AKCIA

  Vianočný stromček- Smrek prírodný na dreve 170 cm

  Moderný vianočný stromček na drevenom kmeni. Stojan vianočného stromčeka je zabalený v jutovom vreci, ktorý dodáva stromčeku originálny vzhľad. Výška stromčeka je 170 cm.

  75 €

  80 € Zľava 5 €

 • Vianočný stromček- Smrek prírodný na dreve 210 cm

  Moderný vianočný stromček na drevenom kmeni. Stojan vianočného stromčeka je zabalený v jutovom vreci, ktorý dodáva stromčeku originálny vzhľad. Výška stromčeka je 210 cm. Spodný priemer stromčeka je 110 cm.

  95 €

 • Borovica Limba 200cm- 100% 3D 379 € 7%

  AKCIA

  Borovica Limba 200cm- 100% 3D

  Vianočný strom má husté, prírodne vyzerajúce borovicové ihly a odolné vetvičky prispôsobené aj na ďalšie dekorácie. Stromček je kompletne vyrobený z 3D vetvičiek, takže vyzerá naozaj ako živý. Má veľký spodný priemer, takže vyzerá mohutne. Spodný priemer vianočného stromčeka je 128cm. Každý vianočný stromček z prémiovej série je v sade s kovovým stojanom, ktorý zabezpečuje jeho stabilitu a...

  349 €

  379 € Zľava 30 €

 • Borovica Limba 225cm- 100% 3D

  Vianočný strom má husté, prírodne vyzerajúce borovicové ihly a odolné vetvičky prispôsobené aj na ďalšie dekorácie. Stromček je kompletne vyrobený z 3D vetvičiek, takže vyzerá naozaj ako živý. Má veľký spodný priemer, takže vyzerá mohutne. Spodný priemer vianočného stromčeka je 144cm. Každý vianočný stromček z prémiovej série je v sade s kovovým stojanom, ktorý zabezpečuje jeho stabilitu a...

  429 €

 • Novinka

  Borovica Limba 255cm- 100% 3D

  Vianočný strom má husté, prírodne vyzerajúce borovicové ihly a odolné vetvičky prispôsobené aj na ďalšie dekorácie. Stromček je kompletne vyrobený z 3D vetvičiek, takže vyzerá naozaj ako živý. Má veľký spodný priemer, takže vyzerá mohutne. Spodný priemer vianočného stromčeka je 155cm. Každý vianočný stromček z prémiovej série je v sade s kovovým stojanom, ktorý zabezpečuje jeho stabilitu a...

  540 €

 • Borovica kanadská zasnežená 180cm 219 € 6%

  POSLEDNÝ KUS ZA TÚTO CENU!

  Borovica kanadská zasnežená 180cm

  Vianočný stromček Borovica zasnežená s kombináciou klasických a 3D vetvičiek. Stromček má zasnežené 3D konce vetvičiek. Vianočný stromček z prémiovej série je v sade s plastovým stojanom, ktorý zabezpečuje jeho stabilitu. Stojan sa veľmi ľahko montuje. Stromček je kvalitný, ihličie neodpadáva. Novinka sezóny 2023.

  205 €

  219 € Zľava 14 €

 • Novinka

  Borovica kanadská zasnežená 220cm

  Vianočný stromček Borovica zasnežená s kombináciou klasických a 3D vetvičiek. Stromček má zasnežené 3D konce vetvičiek. Vianočný stromček z prémiovej série je v sade s plastovým stojanom, ktorý zabezpečuje jeho stabilitu. Stojan sa veľmi ľahko montuje. Stromček je kvalitný, jeho ihličie neodpadáva. Spodný priemer stromčeka je 125cm. Novinka sezóny 2023.

  259 €

 • Novinka

  Borovica kanadská zasnežená 240cm

  Vianočný stromček Borovica zasnežená s kombináciou klasických a 3D vetvičiek. Stromček má zasnežené 3D konce vetvičiek. Vianočný stromček z prémiovej série je v sade s kovovým stojanom, ktorý zabezpečuje jeho stabilitu. Stojan sa veľmi ľahko montuje. Stromček je kvalitný, jeho ihličie neodpadáva. Spodný priemer stromčeka je 136cm. Novinka sezóny 2023.

  298 €

 • Novinka

  Smrek alpský- zasnežený 150cm

  Smrek alpský osadený na prírodnom drevenom pni. Výška vianočného stromčeka je 150cm. Spodný priemer stromčeka je cca 60cm. Dodávané spolu s drevenným pníkom.

  129 €

Parametre
Vyhľadávanie produktov

Zadajte požadovaný rozmer- výška, farba, druh (napr. 180cm, borovica,...)

Čo ponúkame?

sakura

-Umelé stromy a palmy

-Machové obrazy a machové steny

-Umelé trávy, rastliny a kvety

-Umelé vianočné stromčeky

- Katalóg produktov nájdete po kliknutí sem

Umelé stromy, umelé palmy a celkovo umelé kvety sú vhodné do mnohých priestorov. Zákazníci si ich však najčastejšie umiestňujú do kancelárií, obchodných alebo administratívnych priestorov. Taktiež je možné ich umiestniť v halách, v bazénových priestoroch, chodbách a tmavých kútoch bez prístupu svetla. Umelé stromy a umelé kvety sa hodia taktiež i do domov a bytov, vhodné sú do obývačiek, chodieb, predsiení alebo napríklad aj tam, kde by živý kvet nemal vhodné podmienky. Všetky naše produkty sú vhodné pre ľudí, ktorí trpia alergiami a živé stromy a kvety by im spôsobovali tažkosti.

Medzi výhody umelých stromov, umelých paliem a umelých kvetov patrí najmä ich stálosť farieb, dlhá životnosť ako i celoročné použitie. Nespornou výhodou našich produktov je aj ich realistický vzhľad. Naše výrobky sú zdravotne nezávadné umelé stromy neopadávajú, netreba ich polievať a od skutočných sú na nerozoznanie. Navyše sa o ne nemusíte vôbec starať a sú nenáročné na údržbu. Všetky produky je možné prispôsobiť výškou i tvarom. Produkty vyhotovujeme z rôznych druhov listov a drevín. Prírodné dreviny zaručujú originalitu každého jedného vyrobeného produktu. K dispozícii máme variabilné druhy kvetináčov a bonsajových misiek. Všetko záleží od konkrétnych požiadaviek zákazníka. Umelé bonsaje osádzame zväčša do bonsajových keramických podmisiek. Umelé bonsaje vyrábame v kombinácii s prírodným machom alebo ozdobným kameňom, to však záleží do požiadaviek zákazníka. Bonsaj je od skutočného takmer na nerozoznanie a navyše nepotrebuje každodennú starostlivosť ako bonsaj živý. Pri výrobe umelých paliem používame sušenú palmovú kôru, ktorá zaručuje originálny vzhľad.

Zameriavame sa na výrobu umelých stromov, umelých paliem, umelých bonsajov ako i neštadardných typov stromov ako sú atypické stromy. Nakoľko na výrobu používame prírodné dreviny tak každý výrobok je originálom a žiadny další kus nie je úplne rovnaký. Taktiež je možné vyrobiť umelý strom alebo bonsaj podľa požiadavky zákazníka. K dispozícii máme rôzne druhy listov pri výrobe používame plastové alebo keramické kvetináče a rôzne druhy drevín, čo zaručuje maximálne napodobenie živého stromu.

Ak však nepotrebujete strom alebo bonsaj dlhodobo a potrebujete ho iba na pár dní je možné ich ho zapožičať. Umelé stromy a bonsaje sú vhodné ako dekorácia na rôzne akcie (firemné, kongresové, svadby) alebo párty a stužkové.

Všetky stromy a bonsaje sú vyrábané na Slovensku a na ich výrobe sa podieľajú skúsení dizajnéri. Vďaka nim je umelý strom alebo umelý bonsaj vkusný a je na nepoznanie od stromu alebo bonsaju živého. Listy, ktoré používame na výrobu umelých stromov alebo umelých bonsajov sú od spoľahlivých dodávateľov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu.  Najlepšie ceny a kvalitná výroba.

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať